אחת מאבני היסוד בכל חברה היא מאגר לקוחותיה. חברות רבות גדלות ומתפתחות שנה אחר שנה בזכות שורת לקוחות קבועים ונאמנים הצורכים את שירותיהן פעם אחר פעם. עוד בשלב הצעת המחיר ובפגישות הראשונות בין נציג החברה ללקוח, נבנים קשרי אמון ונסללת הדרך לעבודה משותפת.

למה זה חשוב לנו?

לקוחות החוזרים ומשתמשים בשירותי המשרד הם לקוחות שהגיעו לידי הבנה כי החברה שלך היא הטובה ביותר עבורם. לקוחות כאלו הם לקוחות חשובים מאוד לכל עסק, ויש לתחזק את הקשרים עימם בכל מחיר. הקשר האישי בין נציג השירות ללקוח הוא חשוב מאין כמותו. תחום קשרי הלקוחות תופס תאוצה בשנים האחרונות, וחברות רבות מחליטות להצטרף לשירות על מנת לשמור ולהגדיל את מכירותיהן ותחום שירותן.

איך מתחזקים קשרי לקוחות?

"דרור שירותי משרד" מאמינה כי יש לשים את הלקוח במרכז. הבסיס של ניהול קשרי לקוחות הוא פרטי הלקוח הבסיסיים, כגון תאריכי ימי הולדת, תאריכי ימי נישואין, מספרי טלפון וכתובות מיילים. שליחת ברכת יום הולדת, שנה טובה או ברכת יום נישואין, אלו הדברים שישמרו על קשר רציף עם הלקוח ויתנו לו את ההרגשה שאתה שם עבורו. בנוסף להענקת תשומת לב אישית, כאשר רוצים לעדכן את הלקוח אודות מוצר חדש, או שירות חדש הניתן על ידי החברה, "דרור שירותי משרד" תספק ללקוח את כלל המידע באופן שוטף.

יום הולדת שמח מכל הלב!

"דרור שירותי משרד" תדאג בראש ובראשונה לארגן את רשימת לקוחותיך ולמלא את פרטיהם העדכניים. בעזרת רשימה מסודרת, ניתן להיות בבקרה על לקוחותיך ובהתאם לכל אחד, לבצע את הפעולה השיווקית הנכונה ביותר. "דרור שירותי משרד" מבינה את חשיבות הלקוחות הקבועים ויוצרת בידול בין לקוח ולקוח בכדי שיקבל את התחושה הטובה ביותר. כאשר אתה שומר על קשר רציף עם הלקוח שלך לאורך כל השנה, בין אם מדובר בשליחת "חג שמח" או "מזל טוב", אתה יכול לשלוח עדכונים עסקיים והצעות חדשות מבלי שהלקוח יחוש 'מותקף'. בעל עסק, זכור כי לקוחותיך הם המשאב החשוב ביותר עבורך, ושמור עליו.

שירותי גבייה ומעקב אחר תשלומים בצורה שוטפת ומסודרת הם עניין משמעותי וחשוב בניהול עסק. הרי מי מאיתנו שמח לעבוד בחינם? גביית חובות נעשית על ידי "דרור שירותי משרד" מבלי שאתה, בעל העסק, תצטרך לדרוש את המגיע לך - יש מי שיעשה זאת בשבילך!

בוא לשמור על יחסים טובים עם לקוחותיך!

מאז ומעולם הסדרת חובות כספיים וגבייתם היו נושא רגיש. כמה פעמים ויתרת על חובות קטנים עקב תחושת אי נעימות או מפני שלא מצאתם לכך זמן? בין אם זו הלוואה שקיבלת מחבר, או תשלום על קבלת שירות, קיים החשש שאחד הצדדים יחוש לא בנוח בשל עיכוב או המתנה לקבלת התשלום. הנציגים המנוסים ב"דרור שירותי משרד" יעזרו לך להיות במעקב על כספים המגיעים לחברתך בצורה סדירה, ואף יבצעו את שירותי הגבייה עצמה באדיבות וביעילות, תוך הבנה כי יש לשמור על קשרים טובים ונעימים עם לקוחותיך.

שיקים חוזרים? יש מי שידאג לך!

שיקים חוזרים בישראל זו בעיה נפוצה. מדי יום אלפי שיקים חוזרים, ובמקרים רבים, נוצרת בעיה לגבות את החוב עבור שירות שניתן ביושר. טיפול בשיק שחזר הוא פרוצדורה הדורשת זמן והתעסקות, ופוגמת בשגרת העבודה התקינה בחברה. "דרור שירותי משרד" לוקחת על עצמה טיפול גם בנושא זה בצורה דיסקרטית ומהירה. זכרו! שיק חוזר הינו שטר שלא כובד! על מנת לקבל את המגיע לך על מתן שירות, ובכדי לחסוך זמן ואנרגיה, השתמש בשירותי "דרור שירותי משרד" ותתפנה לעשות את הדברים החשובים באמת.

התעסק בעיקר!

התעסקות בכספים אינה מהעיסוקים הנעימים בתפעולה של חברה, אך עם זאת, הינה הכרחית. פעמים רבות אנו מתקשים לעקוב אחר חיובים, חובות ותשלומים באופן מדויק ושוטף, ובכדי לדאוג שהנושא יטופל כראוי יש להעסיק מומחה בתחום הפיננסי או לכל הפחות עובד שתפקידו המוגדר יהיה בתחום הכספים. העסקת בעל תפקיד כמו זה הינה הוצאה משמעותית ולא תמיד משתלמת. "דרור שירותי משרד" תטפל בצורה המקצועית ביותר גם בנושא זה, ותקנה לך את השקט הנפשי להמשיך לעבוד ולדעת שאתה נותן ומקבל את המגיע לך בתמורה.

ניהול יומנך, פגישותיך ומטלותיך הוא דבר מרכזי וקריטי בהתנהלות תקינה בחברה. לעיתים, שגיאה קטנה, טעות הנעשית בתום לב, או השמטה של פגישה חשובה, יוצרות כאוס ופוגמות בהזדמנות ליצירת לקוחות חדשים או שמירה על הקיימים. כאשר סדר יומך מנוהל בצורה הנכונה, אתה נמצא בשליטה קבועה ובבקרה על חברתך ולקוחותיך, ונתפס באופן רציני ואחראי על ידי הסובבים אותך.

מנהלים לך את הזמן!

"דרור שירותי משרד" מציעה לכלל לקוחותיה שימוש בשירות ניהול יומן פגישות ,הסדרתן וקביעתן. בין אם אתה במשרד, טרוד בשגרת העבודה, ובין אם אתה בחופשה או מחוץ למשרד, אינך צריך לדאוג כי תפספס פגישות או שלא תהיה זמין ללקוחות הרוצים לקבוע פגישה. בעזרת השירות, תדאג מזכירה אישית להתקשר ללקוחות או לקבל שיחות על פי דרישתך ותסדר לך את היומן בצורה הטובה ביותר, לפי תעדוף ודחיפות הפגישות בהתאם לקריטריונים אשר הוגדרו על ידך. במידה ויתעורר צורך, קיימת האפשרות שתישלח אליך תזכורת בדרך שתבחר: פקס, מייל, SMS או שיחה טלפונית.

דואגים לחיים האישיים שלך!

אצל חלקנו, שעות הפנאי ביום הינן בגדר מותרות. כאשר אתה עובד שעות רבות, ובמיוחד כאשר ניהולה של החברה הוא תחת אחריותך, פעילויות רבות חומקות מבעד לאצבעותיך. "דרור שירותי משרד" עובדת לפי ההבנה שלעיתים החיים האישיים והמשפחה נזנחים עקב לחץ בעבודה ומשימות מרובות, ומשלבת את הכלים שינהלו לך את הפגישות בצורה הנכונה, אולם, יחד עם זאת, ישאירו לך זמן פנוי. נדרשת מיומנות רבה בכדי לנהל יומן בצורה הנכונה ביותר שתיצור איזון בין החיים האישיים למקצועיים, וכשלא תדע לשים לעצמך גבולות, נסייע לך בהתווייתם. כך, תוודא כי העבודה השוטפת תמשיך להתנהל כרגיל.

מתזכרים אותך בשגרה

יומן מסודר וסדר יום מאורגן ונכון הם חשובים מאוד לכל בעל עסק. "דרור שירותי משרד" תוודא שגם אתה וגם שותפך לפגישה, תקבלו תזכורת בזמן ובאופן בו יתאפשר לכם להגיע לפגישה בזמן. הצטרף לשירות ניהול היומן והמשימות ותרוויח זמן יקר בו תוכל לקדם פרויקטים ולערוך פגישות, תיצור איזון בין חייך האישיים לעבודתך ותהיה סמוך ובטוח שאתה וחברתך מנוהלים כמו שצריך.